Rocznicowo!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

inch

Jakimś cudem prawie zapomniałam! Dokładnie 10 dni temu minął… rok odkąd prowadzę ten blog. Matko jak ten czas szybko leci!

Nie jestem w stanie opisać ile to dla mnie znaczy, żadne słowa nie oddadzą tego ile zawdzięczam Wam i każdej notce która się tu ukazuje. Moje podejście do życia, umiejętność podążania za marzeniami- wszystko to uległo zmianie. Kiedyś nie wierzyłam że można. Teraz wiem, że wystarczy chcieć.

To dzięki temu miejscu, gdy włączam chicho muzykę, popijam aromatyczną kawę i piszę recenzję czuje się jak ktoś zupełnie inny. Osiągam stan kompletnego spokoju a wszystkie problemu odchodzą na bok. Tylko dzięki możliwości czytania i pisania udało mi się zachować równowagę gdy moje życie waliło się pod każdym względem, a w pracy przez zmęczenie popełniałam błędy tak głupie, że aż śmieszne.

Przede wszystkim chciałam podziękować każdemu z Was, każdej pojedynczej osobie która zagląda tu regularnie czy z przypadku- nieważne. Ważne, że jesteście. Każda odsłona, każdy komentarz sprawia, że wiem po co i dla kogo to robię.

Chciałam podziękować też wszystkim wydawnictwom które mi zaufały i powierzyły swoje książki. Mimo, że grono jest niewielkie każde z tych wydawnictw zostanie na stałe w moim sercu. Replika, Zysk i S-ka, SQN byli pierwsi. Zaryzykowali i przesłali mi egzemplarze do recenzji mniej więcej w tym samy czasie, zaledwie po dwóch miesiącach mojej działalności. Później do tego grona dołączyli Wydawnictwo Literackie i Otwarte, pojawiła się też Fabryka Słów i Egmont. Portal Booknews też dorzucił swoje dwa grosze i dzięki temu powstała moja mała szczęśliwa rodzinka. Przekonałam się, że w wielkich wydawnictwach również pracują ludzie, w dodatku jacy sympatyczni! Bez Was kochani nic nie byłoby takie jak jest, a moja półka na książki byłaby zdecydowanie bardziej uboższa ;)

Może małe liczbowe podsumowanie minionego roku?

218- tyle wpisów pojawiło się od 14 listopada 2013 roku

74- recenzje powstały w pocie czoła (często dosłownym bo przyprawionym rozkładającą mnie temperaturą)

69- tyle książek dostałam od Wydawnictw

7- Wydawnictw postanowiło powierzyć książki w moje ręce

503- osoby polajkowały mój profil na Facebooku

2- gry planszowe uprzyjemniały mi wieczory (recenzja drugiej dopiero się pojawi)

418- komentarzy zostawiliście po sobie

10- tyle konkursów dla Was zorganizowałam

15672- tyle odsłon miał blog w momencie gdy zaczęłam pisać tę notkę

Cóż więcej mam powiedzieć?? Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna! Mam nadzieję, że wytrzymacie ze mną kolejny rok ;)

One thought on “Rocznicowo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *