Podziękowania

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

polk

Zbierałam się do napisania tej notki odkąd przekroczyłam granicę 10 tys. wejść. Ciągle jednak coś wypadało w międzyczasie, dlatego ten wpis powstaje dopiero teraz, tuż pod koniec konkursu. Co takiego się działo?

Zdecydowanie za dużo jak na jedną osobę… Mój mały złapał ospę i wierzcie mi- chory facet to dramat, ale chory, mały facet to prawdziwy koszmar. Co gorsza nigdy nie chorowałam na ospę i ciągle żyję w niepewności co 5 minut sprawdzając czy nic mi nie wyskoczyło. Żeby tego było mało kontuzja kolana znowu dała mi się we znaki, tak dla urozmaicenia problemy mam teraz z drugą nogą. Nawet nie miałam czasu na lekarza więc zaciskam zęby, smaruje maścią i idę do pracy. Z racji tego, że w tym miesiącu miałam głównie nocki jestem permanentnie zmęczona i zapomniałam już jak wygląda mój facet ;)

Ale to właśnie dzięki Wam to wszystko nie ma znaczenia. Daliście mi coś wspaniałego. Nigdy nie sądziłam, że w tak krótkim czasie odwiedzi mnie tak wiele osób. Każdy Wasz komentarz, każda wiadomość na Facebooku wywołuje szybsze bicie serca i przeogromny uśmiech. Dzięki temu wiem, że nie piszę sama do siebie, wiem że jest to coś warte. Nie ma dnia żebym nie pomyślała o Was i zastanawiała się czy już zawsze będzie tak wspaniale. A może będzie Was jeszcze więcej? Każde odwiedziny, każdy komentarz jest dla mnie na wagę złota i bardzo Wam dziękuje. Bez Was nie byłoby tej strony, a ja nie przeżyłabym tak wspaniałej przygody!

Chciałam też podziękować wszystkim Wydawnictwom które mi zaufały. Replika, Zysk i S-ka oraz SQN nie bali się tego, że jestem jeszcze niedoświadczona a blog dopiero zaczyna. Byli ze mną praktycznie od początku mojej drogi, umożliwiając mi przeczytanie tak wielu wspaniałych książek. Później do tego wspaniałego grona dołączyli jeszcze Wydawnictwo Literackie, Otwarte i spełnienie moich marzeń- Fabryka Słów. Nie jestem w stanie wyrazić w słowach jak bardzo, wszystkim tym wydawnictwom i wspaniałym ludziom którzy w nich pracują, z całego serca dziękuję. Otworzyliście przede mną wspaniały świat.

KLIKNIJ TUTAJ

4 comments on “Podziękowania

  1. Nie dziwi mnie liczba wejść, bo piszesz wspaniałe recenzje :) Zachęciłaś mnie do wielu tytułów, za co jestem Ci bardzo wdzięczna :) Powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga i miłych wakacji :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *