Gdzie kupić tanie książki?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Chyba każdy kto co jakiś czas kupuje książki zdaje sobie sprawę, że nie jest to tania przyjemność. Ceny okładkowe rzadko schodzą poniżej 40 zł, a co lepsze pozycję z reguły kosztują jeszcze więcej. W dodatku gdy  musimy kupić całą serię która kładą się z 5-6 tomów? Oj boli to naszą kieszeń boli… Nie ukrywam, że na mojej półce można znaleźć parę tomów wyrwanych z kontekstu, które nie doczekały się jeszcze kupna kontynuacji ze względów finansowych i przez to że zawsze jakiś inny ciekawy tytuł mi się pod rękę nawinie.

Znalazłam na to lekarstwo, a przerabiałam chyba już wszystko. Kupowanie na stronach wydawnictwa, Empik, księgarnie niezrzeszone w większych korporacjach, allegro. Każda z tych metod ma swoje zalety to oczywiste. Ostatnio w sieci znalazłam bardzo ciekawą stronkę Księgarnia Tania Książka co chwilę dorzuca jakieś obniżki do i tak tanich już książek. Można poszperać, zawsze wpadnie coś w oko. Dla osób które nałogowo coś kupują może okazać się ta księgarnia prawdziwym zbawieniem dla portfela. Polecam serdecznie i z czystym sumieniem.

A wy macie jakieś ulubione księgarnie lub sposoby na kupno tanich książek? Każdy pomysł się przyda i z chęcią bym się czegoś nowego nauczyła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *